Tani kredyt gotówkowy dla firm na oświadczenie – od pierwszego dnia działalności?

Założenie własnej firmy to czas pełen satysfakcji, ale również wyzwań. Nowi przedsiębiorcy borykają się z wieloma wydatkami, które szczególnie na początku, gdy trzeba zainwestować w sprzęt i wyposażenie, bywają dotkliwe. Kiedy budżet, jakim się dysponuje, nie jest w stanie udźwignąć tak długiej listy kosztów, pomocny okazać się może tani kredyt gotówkowy.

Bez zaświadczeń o dochodach?

Konieczność dostarczenia zaświadczeń o dochodach nie jest wymagana przez wszystkie instytucje bankowe. Wiele z nich przygotowuje swoje oferty dla grupy klientów, którym bank odmówi udzielenia zobowiązania ze względu na brak możliwości wykazania dochodów. Skorzystanie z takiej opcji niekiedy jest koniecznością, która pozwoli utrzymać firmę w dobrej kondycji podczas trudnego okresu lub szansą na jej rozwój i powiększenie zysków. Brak zaświadczeń oznacza, że z taniego kredytu gotówkowego dla firm na oświadczenie skorzystać mogą zarówno wieloletnie przedsiębiorstwa, jak i działalności, które dopiero zaczęły funkcjonować.

Tani Kredyt gotówkowy dla firm na oświadczenie – sposób na zachowanie płynności finansowej

W pierwszych tygodniach i miesiącach prowadzenia działalności pojawia się mnóstwo wydatków, zarówno planowanych, jak i nagłych i niespodziewanych, które należy uregulować w terminie. O ile zakup dodatkowego sprzętu może poczekać, to z pewnością nie można pominąć terminów wydatków dotyczących:

  • podatku do Urzędu Skarbowego
  • składek do ZUS’u
  • faktur
  • rachunków za media i najmu lokalu.

Zalety kredytu dla firm na oświadczenie

  1. Minimum formalności – do uzyskania kredytu wystarczy dowód osobisty, zarejestrowana działalność gospodarcza oraz oświadczenie o dochodach
  2. Przejrzyste warunki kredytowania – podpisując umowę z firmą pożyczkową nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów. Obecne prawo czuwa nad treściami umów. Warunki umowy znajdują się na liście kluczowych elementów przy wyborze kredytu stworzonej przez Citi Handlowy.1
  3. Brak kosztów dodatkowych – wcześniejsze spłacenie pożyczki nie wygeneruje dodatkowych kosztów.